Ogłoszenie wyników konkursy na “malowane ule”.

Ogłoszenie wyników konkursy na “malowane ule”.

Z wielką radością informujemy, że w poniedziałek 20-tego grudnia 2021r. odbyło się zebranie jury konkursu “Chodź, pomaluj mój świat… malowane ule”. Konkurs odbył się w ramach projektu “Life challenge” realizowanego z Działaj Lokalnie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Orawy, Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Stichting Traveling Light.

Do zabawy zaprosiliśmy dwie szkoły z naszej Gminy Lipnica Wielka, z którymi wcześniej współpracowaliśmy przy różnych okazjach. Zaproszenie przyjęła Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Lipnicy Wielkiej oraz Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Lipnicy Wielkiej. Kolejny ważny punkt i cel tego konkursu to integracja i zacieśnianie współpracy między lokalnymi organizacjami.

Dlatego do Jury zaprosiliśmy przedstawicieli naszych lokalnych Stowarzyszeń, Fundacji i samorządowych jednostek. Jesteśmy wdzięczni, że nasze zaproszenie przyjęli:

1. Sonia Ponicka reprezentująca „ Stowarzyszenie Gdzie Dwóch Albo Trzech

2. Ewa Magiera Haza z „ Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej

3. Grzegorz Rzepiszczak ze „ Stowarzyszenie Lipnica Wielka na Orawie

4. Ania Paniak z Chrześcijańska Misja „Life Challenge”

5. Eugeniusz Lichosyt ze „ Stowarzyszenie ART ORAWA

Dzieci przepięknie wykonały prace konkursowe. Spodziewaliśmy się, że efekty tego konkursu będą ciekawe, ale każda ze Szkół zaskoczyła nas niesamowicie. Ule są wspa-nia-łe!

Jury musiało jednak przyznać pierwszą i drugą nagrodę. Zatem!…

I. Pierwsza nagroda przyznana została Szkole nr 3

II. Druga nagroda powędruje do Szkoły nr 1.

Gratulujemy z całego serca i dziękujemy uczniom oraz Kadrze pedagogicznej obu Szkół za to, że stworzyliście tak piękne dzieła.