Wsparcie od Fundacji ESPA

Wsparcie od Fundacji ESPA

W styczniu otrzymaliśmy wparcie płynące od Fundacji ESPA. To wielkie błogosławieństwo i nieoceniona pomoc, którą nasza Misja będzie mogła obdarować podopiecznych schroniska Dom na Granicy w Winiarczykówce i mieszkańców Orawy z Gmin Lipnica Wielka i Jabłonka.

Pokaźny transport jaki do nas dotarł to około 70 par butów oraz żywność i środki higieny. Obuwie typu trekingi bardzo dobrej jakości przeznaczone jest dla osób mieszkających w schronisku. Natomiast wysokiej klasy buty sportowe, trafią zarówno do starszych i tych młodszych sportowców amatorów z terenu Orawy.

W pierwszej kolejności dary dotarły do schroniska w Winiarczykówce. Obuwie otrzymali już wszyscy mieszkańcy placówki, wolontariusze na co dzień pracujący w schronisku i pracownicy Misji. Radość obdarowanych była ogromna, każdy mógł dobrać buty tak, by były one jak najlepiej dopasowane do jego indywidualnych potrzeb.

Chcemy również złożyć najserdeczniejsze podziękowania i życzenia Bożego błogosławieństwa Fundacji ESPA za ogromne wsparcie jakim nas obdarowali.