Sprawnie po schodach – można nas wesprzeć na Pomagam.pl

Sprawnie po schodach – można nas wesprzeć na Pomagam.pl

“Dom Na Granicy”  w Winiarczykówce to miejsce gdzie osoby  bezdomne, samotne, niepełnosprawne odzyskują godność i życie. Pomagamy tym najsłabszym, których niektórzy określają mianem “pacjent nierokujący”. Mamy jednak wiarę w to, że każdy zasługuje na drugą szansę i inspiruje nas w tym nieustannie osoba Pana Jezusa.

Potrzebujemy schodołaza by zapewnić tym niepełnosprawnym mieszkańcom Domu w Winiarczykówce bezpieczeństwo i móc lepiej pomagać. Nasz Dom ma kilka kondygnacji i wiele schodów. Swobodne przemieszczenie się z jednego piętra na drugie, to dla niektórych niezły wyczyn. Dlatego postanowiliśmy ruszyć z akcją na  portalu Pomagam.pl  Zakup używanego schodołaza kroczącego po schodach to koszt około 7000zł, dla nas to ogromna kwota, dlatego prosimy Was o pomoc. Razem to może się udać.

Z całego serca dziękujemy tym, którzy nam pomagają i serdecznie zachęcamy każdego do wsparcia, wystarczy niewielka kwota.

Mieszkańcy Domu Na Granicy starają się żyć aktywnie, niektórzy odkrywają swoje talenty i zdolności. To wszystko dlatego, że ktoś wyciągnął do nich pomocną dłoń.