Nagroda główna dla naszego filmu “To, co ważne…”

Nagroda główna dla naszego filmu “To, co ważne…”

Miło nam jest poinformować, że nasz krótki film “To, co ważne…” został doceniony w ogólnopolskim konkursie “Opowiedz”. Podczas Gali zorganizowanej 11 marca przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz tygodnik Newsweek Polska mogliśmy o tym posłuchać i “odebrać” wirtualnie nagrodę 😉.

Radość nasza jest tym większa bo to już kolejny nasz sukces. Nagrody wyróżnienia zdobyliśmy także w 2018 r. za film “Bo w kurniku jest moc”, oraz w 2017 r. za film „Zagroda edukacyjna w Winiarczykówce”. Tym razem zostaliśmy docenieni nagrodą główną. Z całego serca dziękujemy i cieszymy się bardzo.

Film “To, co ważne…” powstał w ramach projektu ” W stronę kultury” realizowanego na stałe w schronisku “Dom na Granicy” dla osób będących w kryzysie bezdomności. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności udało się zrealizować ten króciutki film dokumentalny. Serdeczne podziękowania i wielkie brawa dla osób występujących w filmie.

Zdjęcia do filmu, scenariusz i montaż autorstwa: Bogusi Górnickiej, napisy tytułowe zawdzięczamy Mai Markowskiej. W filmie występują podopieczni i wolontariusze Misji Teen Challenge.