” W stronę kultury” – nowy projekt w Domu Na Granicy

” W stronę kultury” – nowy projekt w Domu Na Granicy

Ruszyliśmy z nowym projektem “W stronę kultury” w ramach, którego chcemy umożliwić dostęp do kultury. Ponieważ osoby bezdomne są również wykluczeni w tej sferze. Pierwszym krokiem w tym kierunku było zorganizowanie dla mieszkańców Domu na Granicy wyjazdu do kina w Rabce- Zdrój na film “Najlepszy”. To efekt połączenia dwóch projektów, Pracownia Bezdomnych Rękodzielników i “W stronę kultury”. Dzięki środkom uzbieranym ze sprzedaży rękodzieła zrobionego przez naszych rękodzielników. Uczestnicy wyjazdu byli pod ogromnym wrażeniem historii głównego bohatera, odnosząc to również do własnego życia. 

Serdeczne podziękowania kierujemy do p. Barbary Barzak, która użyczyła swojego auta i pomogła nam dostać się do kina. Bardzo, bardzo dziękujemy za okazane serce. Dziękujemy też wszystkim, którzy kupują nasze rękodzieło to dzięki Wam.

  • Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które chcą wspierać nasz projekt do kontaktu, lub przekazania darowizn na ten cel: na nr konta bankowego naszego Oddziału w Winiarczykówce: PEKAO SA Nowy Targ 93 1240 1574 1111 0010 5339 9004; tytułem: darowizna na projekt “w stronę kultury”