„Zależni od siebie” – co dla nas znaczy projekt Coffee House

coffee wizytowka 2


Cieszymy się bardzo, że Misja Teen Challenge powiększa się o kolejne Odziały a projekt Coffee House nieustannie się rozwija. Boży plan wypełnia się w naszym życiu i Ewangelia dociera do potrzebujących, bezdomnych i uzależnionych.

Od przeszło pół roku mieszka z nami Piotr, który trafił do nas z Lublina. To nie jest pierwsza osoba skierowana do nas  przez Coffee House, były też osoby bezdomne z innych Oddziałów. Obecnie obserwujemy jak tworzy się  Coffee House w nieopodal położonym Nowym Targu (cieszy nas to tym bardziej, że z pastorem i członkami społeczności Kościoła Zielonoświątkowego w tym mieście współpracujemy  od  początku naszego istnienia).

Stałą współpracę utrzymujemy z Coffee House Rabka Zdrój. Ligia, Sabina i Alek systematycznie przyjeżdżają do naszych podopiecznych, udzielając im bezpłatnej pomocy medycznej i pielęgniarskiej. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za tę współpracę i że możemy na nich liczyć. To dla nas bardzo duże wsparcie, wziąwszy pod uwagę to jakie osoby są naszymi klientami i nasze ograniczone środki finansowe, którymi dysponujemy, wsparcie jakie nam oferują jest dla nas bezcenne. Poniżej umieściliśmy  kilka zdjęć z naszej współpracy.