Coroczna Europejska Konferencja Teen Challenge 2015r.

konferencja TCW dniach 23-26 kwietnia odbyła się w Polsce coroczna Europejska Konferencja Misji Teen Challenge w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. W tym roku Teen Challenge Polska miało ten zaszczyt organizować konferencję i gościć przedstawicieli Misji Teen Challenge z całej Europy .

Już pierwszego dnia niesamowite wrażenie  wywarł na nas fakt, że aż 30 krajów miało swych reprezentantów na tegorocznej edycji. Potem z każdą minutą robiło się jeszcze ciekawiej.  Prezentacje z poszczególnych krajów to pouczające historie i świadectwa Bożej mocy jaką mamy w Jezusie Chrystusie. Choć tak wiele nas wszystkich różniło chyba jeszcze więcej sprawiało, że jesteśmy jednością. I tak naprawdę choć z wieloma osobami osobiście nie znaliśmy się wcześniej, pomimo to czuliśmy się jak w rodzinie. Było wiele okazji do wspólnych spotkań, modlitwy, wymiany doświadczeń, nawiązania nowych znajomości i spędzenia czasu z tymi, których już dobrze znamy.

My byliśmy dumni, że mogliśmy reprezentować działania naszej Misji na Orawie Podhalu i w Małopolsce. Tym bardziej, że robiliśmy to po raz pierwszy jako Misja TC Winiarczykówka. Otrzymaliśmy także zgodę na wystawienie stoiska Pracowni Bezdomnych Rękodzielników. Nasze rękodzieło cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wcześniej ustaliliśmy, że  finanse uzyskane ze sprzedaży przeznaczymy na akcję „ZAFUNDUJ VANA DLA PANI I PANA”. Tak też zrobiliśmy, w sumie uzbierała się kwota 710zł.

Wróciliśmy do Winiarczykówki pełni wrażeń, pozytywnych doświadczeń, zachęceni i zmotywowani do dalszej służby w Misji Teen Challenge. Cieszymy się, że Pan Bóg może nas używać do posługiwania innym i mówienia im o niekończącej się mocy łaski Bożej jaką mamy w Chrystusie. To jest dobra nowina dla tych, którzy w oparciu o te wartości chcę na nowo zacząć żyć, bo w wolności od bezdomności, alkoholu, narkotyków i bez względu na ludzkie ułomności.

Poniżej kilka zdjęć z konferencji.

Zachęcamy również do wsparcia akcji ”ZAFUNDUJ VANA DLA PANI I PANA”.

Działamy dzięki darczyńcom, bądź jednym z nich:

POTRZEBUJEMY AUTA, pomóż nam kupić auto. Darowizny prosimy kierować na nr konta podany poniżej:

  • z dopiskiem: “DAROWIZNA NA SAMOCHÓD”

  • nr konta bankowego Misji Teen Challenge w Winiarczykówce: PEKAO SA Nowy Targ 93 1240 1574 1111 0010 5339 9004

  • IBAN: PL 93 1240 1574 1111 0010 5339 9004

  • SWIFT BANK: PKOPPLPW

  • można także skorzystać ze sprawdzonego przez naszych darczyńców kanały DOTPAY

Podaruj 10zł, 20zł, 30zł lub inną kwotę:

Darczyńcom z całego serca dziękujemy!!!